Inauguracja roku jubileuszowego.

Rok 2019 to szczególna data w historii firmy Społem.
Świętujemy nasze 80-lecie.
Z tej okazji planujemy wiele wydarzeń.
Pierwsze inaugauracyjne święto odbyło się w Disco Granit!

W dniu 17 listopada 2018 r, w budynku DH.Granit, Kościuszki 3, odbyła się pierwsza, inauguracyjna impreza otwierająca rok obchodów 80-lecia Społem Zakopane. W imprezie wzięli udział pracownicy, członkowie Zarządu, nasi sympatycy i kontrahenci. Spotkanie miało charakter towarzyski, było okazją do spotkania poza pracą, było to spotkanie zwykłych ludzi. Społem znaczy razem i dokładnie taka była idea spotkania w Disco Granit.

Przeprowadziliśmy konkurs dotyczący naszej firmy "Społem Zakopane", wśród 35 przygotowanych pytań znalazły się pytania dotyczące historii Społem, naszego regionu i podchwytliwe pytania z dziedziny handlu. Na zasadach znanych z telewizyjnego programu "1 z dziesięciu" do konkursu zgłosiło się 10 odważnych. A było nas na spotkaniu ponad 80 osób. Były pytania łatwiejsze i całkiem trudne, były też nagrody - mniejsze i większe! Ale za każdą prawidłową nagradzaliśmy drobnym upominkiem. Za pierwsze 3 podiumowe miejsca uczestnicy otrzymali wartościowe nagrody!

Tańce, pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera towarzyszyła wszystkim przec cały wieczór 17 listopada. DJ prowadzący przyjął tego wieczoru wiele sympatycznych dedykacji do wybranych piosenek. To była bardzo dobra inauguracja roku jubileuszowego z okazji 80-lecia Społem Zakopane.

Dziękujemy bardzo naszym partnerom:

 

21.12.2018 s.b


powrót