Dzień Dziecka 2017

28 maja o godz. 14.00 Społem Zakopane, pod CH.Szymonek, zorganizowało dla wszystkich Dzieci kolejną wspaniałą imprezę z okazji ich święta.

Razem z nami byli:
Straż Graniczna, Straż Pożarna, Policja, Panie z Małpiego Gaju, które malowały dzieciom buzie w przeróżne wzory oraz Pani Marta Jelonek i Pani Renata Miętus-Król – instruktorki Fitness pod Tatrami, dzięki którym wszystkie dzieci mogły nauczyć się podstawowych kroków zumby!
W trakcie imprezy odbywały się liczne konkursy i pokazy – podczas których, dzieci dawały z siebie wszystko w różnych dziedzinach! Nasi milusińscy śpiewali piosenki, recytowali wiersze i prezentowali umiejętności sportowe!
Przedstawiciel Komendy Policji przeprowadził z dziećmi „szkolenia” dotyczące bezpieczeństwa w obrębie pasa drogowego oraz udzielał wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie.
Panowie ze Straży Granicznej opowiadali dzieciom o swojej pracy, pokazywali i opisywali sprzęt, którego używają na co dzień oraz  wyjaśniali jak duże znaczenia ma ich praca.
Straż Pożarna przyjechała dwoma wozami interwencyjnymi!, dzieci mogły zwiedzić wozy, przymierzyć hełmy. Podobnie jak pozostali, Strażacy udzielali wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie dociekliwe pytania oraz przeprowadzili szkolenie na manekinie z udzielania I pomocy.

Społem Zakopane pragnie serdecznie podziękować:
sponsorom  nagród: Mondelez – Milka; Food Care – FRUGO; Storck – Nimm 2 boomki; Unilever – lody Algida
Wszystkim Służbom Mundurowym biorącym udział w naszym wydarzeniu: Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem, Powiatowej Straży Pożarnej w Zakopanem oraz Straży Granicznej w Zakopanem!

Ale przede wszystkim dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich opiekunom, którzy przyszli świętować z nami Dzień Dziecka.

Do zobaczenia za rok !!!

zdjęcia s.b


powrót