10 lat Gama 25 czerwca 2021

W dniu 25 czerwca w pierwszej Gamie w Polsce świętowaliśmy 10 urodziny tej marki.
 

Gama to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, której koncepcja zrodziła się  w 2010 roku z inicjatywy PSD i Partnerów, spółdzielni Społem uczestniczących w organizacji PSD. Już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza, wzorcowa placówka pod tym szyldem. Sieć bazuje na sklepach już działających w PSD oraz nowo otwieranych w ramach uczestników. Celem jej powołania było wsparcie Spółdzielni w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie pozyskanie nowych odbiorców – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Polska sieć Gama – idealnie wkomponowała się w rynek handlu tradycyjnego. Placówki sieci są to w większości sklepy osiedlowe, zlokalizowane blisko zamieszkania klientów – oferujące szeroki wybór produktów. Charakteryzuje je wysoka jakość obsługi – na którą zwracamy szczególną uwagę, komfort zakupów oraz atrakcyjne promocje.

żródło https://sklepygama.pl/o-nas/kim-jestesmy/

25 czerwca w Gamie Kościuszki 3 świętowaliśmy razem!
Dzięki Społem Zakopane i sponsorom nie zabrakło promocji, zabawy i świetnych degustacji prowadzonych przez polskie firmy.

Dziękujemy, byli z nami:

Dziękujemy,że byli z nami:


powrót