Świętujemy 80-lecie Społem. Spotkanie pracowników Społem Zakopane, 10 listopada 2019.

W dniu 10 listopada na wieczorze w Barze Tatrzańskim, w ramach obchodów Jubileuszu 80-lecia Społem Zakopane, odbyło się kolejne spotkanie z pracownikami Firmy Społem Zakopane.
 

Podczas wspólnej kolacji Zarząd Spółki Społem Zakopane podsumował wyniki ekonomiczne za 10 m-cy b.r oraz przedstawił założenia do planów na 2020 rok. Zostały także omówione zrealizowane inwestycje i remonty w roku bieżącym 2019. Kierownicy sklepów przedstawili swoje oczekiwania odnośnie remontów i zakupów dotyczących wyposażenia poszczególnych placówek.
Rozmowy i dyskusje na tematy różnych zmian i wprowadzania udogodnień toczyły się także w mnieszych grupach.

Pracownicy Społem Zakopane nie tylko świetnie pracują, ale i świetnie spędzają czas wolny razem , czyli społem.
Kolacja, czas spędzony przy wspólnym stole oraz przy rytmach muzyki, tak wyglądała druga część spotkania w ramach Jubileuszu 80-lecia Firmy.
Zorganizowaliśmy w tym dniu konkurs na najlepszą sałatkę oraz najlepszy wypiek ciastkarski! Oczywiście był nagrody.
Komisja degustowała i oceniała przygotowane przez naszych pracowników sałatki i ciasta.
Wśród 13 sałatek najbardziej ulubioną przez komisję okazała sie sałtka z kus-kusem przygotowana przez Panią Ewę ze sklepu Gama Delikatesy! Wszystkie pozostałe zostały nagrodzone i docenione za smak.

W zabawie, w super atmosferze i przy pysznym jedzeniu w Barze Tatrzańskim przy Rondzie Kuźnickim brało udział ponad 60 pracowników Społem.

 


powrót