Świętujemy razem, dzien drugi 29 września, Szymonek Chyców Potok 26

29 września przed CH Szymonek spotkaliśmy się z Wami, naszymi klientami z okazji Jubileuszu 80-lecia Społem Zakopane.

29 września przed sklepem Szymonek, Chyców Potok świętowaliśmy Jubileusz 80-lecia Społem.
Drugi dzień ostatniego weekendu września był bardzo słoneczny. Dopisała pogoda, dopisali nasi lojalni Klienci, dopisały nagrody :)
Na naszej imprezie byli obecni Prezes Społem Zakopane Józef Szwab, V-ce Prezes Teresa Gąsienica Kołodziej i Kierownik sklepu Szymonek Michał Mazur oraz zaproszeni laureaci programów, nasi klienci i pracownicy Społem Zakopane.

Rozpoczelismy o godz.14:00.

Pierwszym punktem naszego spotkania było rozdanie nagród w postaci bonów laureatom programu zakupowego z Kartą Klienta Społem.

Uroczyście wręczyliśmy też nagrody rzeczowe kolejnym 40 klientom w naszym programie zakupowym "80-nagród na 80-lecie Społem Zakopane" .
Jak w dniu poprzednim pod Gamą czekał skuter miejski, hulajnogi eletryczne, telewizory i wiele cennych nagród.
Z rąk Prezesów i Kierownika Szymonka Klienci otrzymali swoje 40 nagród. Bardzo gratulujemy wszystkim wygranym!

W tym dniu także wręczyliśmy nagrody rzeczowe młodzieży i dzieciom z zakopiańskich szkół, za udział w konkursie plastycznym zorganizowanym  w maju 2019, "Plakat na 80-lecie Społem". W sumie nagodziliśmy 11 uczniów. Nagrodą główną był tablet graficzny dla ucznia szkoły średniej i podstawowej, aparat fotograficzny Fujifilm instax oraz profesjonalne przybory papiernicze. Gratulujemy!

Kto w tym dniu, w Szymonku i dokonał zakupu Chleba Pasterskiego w pakiecie z chlebem Probody i z chlebem Batata miał szansę wygrać bony zakupowe o łącznej wartości 3000 zł! Wygrywał tzw: "szczęsliwy numerek". Emocji nie brakowało!

W trakcie imprezy odbył się program paragonowy z nagrodami, całość imprezy prowadził MW Sound firma nagłośnieniowa Marek Wacławski. Z humorem , w świetnej atmosferze zakończylismy ten wspólny dzień ok. godz.17:30.

Do nastepnego spotkania!

 

 


powrót