Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu i My tam byliśmy! Akademia Umiejętności Eurocosh

26 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu zorganizowany przez Eurocash...

W trakcie kongresu odbyły się wykłady, które prowadzili:
Jacek Santorski „Nasze relacje. Jak nie tracić energii i nie dać się zwariować?” oraz „Dobra firma - Zarządzanie sobą, rola szefa i biznes”;
prof. Elżbieta Mączyńska „Przyszłość polskiej przedsiębiorczości”;
Jakub B. Bączek „Dobre życie – pozytywne nastawienie, obszary wpływu, odwaga do zmian”; Jacek Walkiewicz „Pełna moc możliwości”; Miłosz Brzeziński „Co zrobić, żeby czas nam sprzyjał?”; Jacek Rozenek „Zarządzaj z pasją – efektywna motywacja zespołu”
Galę prowadził Tomasz Kammel.
W trakcie kongresu rozdane zostały nagrody w plebiscycie „Herosi Handlu”, trwał również konkurs zorganizowany przez Toyotę! W którym nagrodą była możliwość wylosowania jednego z trzech samochodów Toyota. Należało wypełnić kupon oraz napisać hasło dlaczego Toyota… należało wykazać się kreatywnością - wygrali najlepsi!
W związku z tym jest nam miło poinformować, że nasz kolega zwyciężył w tym konkursie! I wygrał Toyotę na 333 dni! Serdecznie gratulujemy! Bo warto się szkolić, uczyć i wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętność!!!


powrót