Laur Klienta 2018 Brązowy Laur Klienta 2018

Do naszych laurów doszedł kolejny, ten najważniejszy "Laur Klienta".
Dziekujemy za Wasze zaufanie!

Mamy TO!
Sieć sklepów Gama Tradycyjnie Dobry Wybór została po raz drugi doceniona i w czternastej edycji "Ogólnopolskiego plebiscytu oceniającego popularność marek i jakość świadczonych usług 2018" i otrzymała Brązowy Laur Klienta w kategorii sklepy osiedlowe i Convenience.
Kolejną dobrą wiadomością jest to, iż produkty Marki Własnej – pod marką Gama, Ωmega, Golberg, Gamuś zostały po raz trzeci docenione przez klientów w tegorocznym plebiscycie i otrzymały w kategorii „Jakość produktów marek własnych - brązowy Laur Klienta 2018"
Dziękujemy!

"Laur Klienta/Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż który od 14 lat, przynosi  odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi/marki obecnie są liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci. Laur Klienta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji


powrót