Jaśki, poduszki, kołdry

W Granicie na 2 piętrze polecamy:
jaśki, poduszki, kołdry!
HODONAS!

Różne rozmiary, różne materiały, różne wypełnienia!
Przyjdź do nas na zakupy!


CHARAKTERYSTYKA POŚCIELI:

Hospitality

Kołdry i poduszki pokryte są oddychająca tkaniną w pastelowych kolorach różu i kremu, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Kołdry są wyjątkowo miękkie a zarazem otulające i przyjemne w dotyku. Poduszki są puszyste i wygodne dzięki sprężystemu wypełnieniu Fillball.

Vitamed

Artykuły z kolekcji Vitamed pokryte są oddychającą tkaniną z delikatnych mikrowłókien, która zapewnia odpowiednia cyrkulację powietrza.
Produkty posiadają pozytywną ocenę Kliniki Neurologii Samodzielnego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie potwierdzającą ich profilaktyczno-lecznicze właściwości. Artykuły można prać w temp.95 stopni C przez co doskonale będą nadawać się dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Sensidream

Kołdry i poduszki dla osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii, w tym także niemowląt i małych dzieci.Kołdry posiadają antyalergiczne wypełnienie z włókien poliestrowych silikonowanych, karbikowanych , typu hollow (HCS) zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza. Poduszki są wypełnione hypoalergicznycm granulatem poliestrowym silikonowanym Fillball. Produkty zostały opracowane we współpracy z dermatologami. Nie zawierają sztucznych barwników, szkodliwych substancji chemicznych oraz metali ciężkich.

Calma

Kolekcja Calma przeznaczona jest dla ludzi aktywnych, żyjących na pełnych obrotach, w stresie. Dzięki włóknom węglowym zawartym w strukturze tkaniny, dochodzi do zjawiska jonizacji-zgromadzone w organiźmie ładunki elektrostatyczne są rozładowywane, co zmniejsza napięcie mięśni, bezsenność czy stres. Drobna krateczka nadaje kolekcji wyjątkowoego uroku.

Bamboo

Wyjątkowe kołdry i poduszki w jedwabistej tkaninie.Doskonałe połączenie bawełny z bambusem sprawia, że ma ona właściwości antystatyczne. Wypełnienie składa się z wysokiej jakości poliestru silikowanego oraz włókien celulozowych pozyskanych ze zmiażdżonych włókien łodyg bambusa. Zapewnia doskonałą izolację cieplną. Produkty są antyalergiczne, gdyż naturalna zdolność redukcji wilgotności, którą posiada bambus prowadzi do zahamowania procesu rozwoju bakterii, pleśni i roztoczy.

Wolly

Kołdry z kolekcji Wolly wyprodukowane są z czystej żywej wełny pozyskanej z runa polskich owiec. Dzięki lanolinie, która w naturalny sposób chroni przed rozwojem bakterii i roztoczy, kołdry są antyalergiczne. Wełna działa odprężająco , wyrównuje poziom ciepła. Ma korzystny wpływ na łagodzenie bóli pochodzenia reumatycznego, poprawia krążenie krwi, poprawia sapmopoczucie. Posiada dużą higroskopijność dzięki czemu wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz.

Eleganza

Kołdry i poduszki Eleganza cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów za względu na unikalne wypełnienie-najwyższej jakości, biały puch gęsi 90% (90% puch, 10% delikatne piórka puchowe) pozyskany z polskich gęsi. Puch od lat uznawany jest za najlepsze wypełnienie pościelowe, przygotowany zgodnie z Normami Europejskimi PN-EN 12934 oraz PN-EN 12935, certifikowany wg Oeko-Tex Standard 100 w kl.I. Dzięki zastosowaniu tak wysokiej jakości puchu, kołdry te są wyjątkowo ciepłe nawet przy niskiej wadze wypełnienia, a poduszki niezwykle miękkie i delikatne. Produkty posiadają 5 letnia gwarancję.

Classic

Kolekcja klasycznych kołder i poduszek wypełnionych wysokiej jakości puchem gęsim. Miękkie, a jednocześnie sprężyste poduszki zapewniją optymalny komfort w czasie snu, a lekkie, ale charakteryzujące się wysoką ciepłotą kołdry pozwalają na efektywny wypoczynek. Kołdry zimowe w kolorze kremowym, uszyte w konstrukcji kasetonowej, zapobiegajace powstawaniu tzw. zimnych pól oraz migracji wypełnienia. Kołdry letnie, w kolorze białym szyte w technologii zimnego szwu dla zachowania lepszej cyrkulacji powietrza. Produkty posiadaja 5 letnią gwarancję.

 

 

 

 

 

 

 


powrót