Czwartek 22 Czerwca
Pauliny, Sabiny, Tomasza
tu jesteś:   Strona główna
BE FIT - rozdanie nagród 9 kwietnia!

Rozdanie nagród "BE FIT-GRAJ W ZIELONE"

W dniu 9 kwietnia, niedziela, wręczyliśmy nagrody w Centrum Handlowym Szymonek, ul.Chyców Potok 26!


 


Dziękujemy za udział naszym Klientom! 

Wręczyliśmy 6 nagród regulaminowych oraz jedną nagrodę pozaregulaminową ufundowaną przez naszych partnerów: Hi Gym, Symbio, JKS I firmę Florpak!

Dzięki naszym partnerom  programu "Be Fit graj w zielone!" nagrodziliśmy jednak wszystkich uczestników programu, którzy spełnili warunki uczestnictwa.
Nagrody regulaminowe:
I MIEJSCE - Karnet na 3 treningi personalne w siłowni Hi Gym w CH.Szymonek + kupon rabatowy -70% na specjalistyczne garnki do zdrowego gotowania w DH.GRANIT, II piętro - Społem Zakopane, nagroda od sponsora firmy Florpak- duży zestaw bakalii, orzechów i migdałów, nagroda od Symbio i JKS- produkty zdrowej żywności m.in. olej kokosowy, czekolady bezcukrowe Torres, herbaty organiczne.

II MIEJSCE - KARNET NA SIŁOWNIĘ OPEN o wartości 129 zł + kupon rabatowy -70% na specjalistyczne garnki do zdrowego gotowania w DH.GRANIT, II piętro - Społem Zakopane, nagroda od sponsora firmy Florpak- duży zestaw bakalii, orzechów i migdałów, nagroda od Symbio i JKS- produkty zdrowej żywności m.in. olej kokosowy, czekolady bezcukrowe Torres, herbaty organiczne.
III MIEJSCE - KARNET NA SIŁOWNIĘ OPEN o wartości 129 zł + kupon rabatowy -70% na specjalistyczne garnki do zdrowego gotowania w DH.GRANIT, II piętro - Społem Zakopane, nagroda od sponsora firmy Florpak- duży zestaw bakalii, orzechów i migdałów, nagroda od Symbio i JKS- produkty zdrowej żywności m.in. olej kokosowy, czekolady bezcukrowe Torres, herbaty organiczne.
IV, V, VI MIEJSCE- WEJŚCIE NA SIŁOWNIĘ  o wartości 25 zł, pomiar masy ciała BMI + kupon rabatowy -50% na specjalistyczne garnki do zdrowego gotowania w DH.GRANIT, II piętro - Społem Zakopane, nagroda od sponsora firmy Florpak- duży zestaw bakalii, orzechów i migdałów, nagroda od Symbio i JKS- produkty zdrowej żywności m.in. olej kokosowy, czekolady bezcukrowe Torres, herbaty organiczne.
 
Pozostali uczestnicy programu Be Fit, wg. kolejności wartości zakupów otrzymali pakiety: 11 pakietów - bon o wartości 25 zł na wejście na siłownię Hi Gym + pomiar masy ciała + bakalie od Firmy Florpak + produkty zdrowej żywności od firmy Symbio i JKS,oraz 5 pakietów - bakalie od Firmy Florpak + produkty zdrowej żywności od firmy Symbio i JKS.
Nagroda pozaregulaminowa za bardzo duże zakupy od Siłowni Hi Gym - KARNET NA SIŁOWNIĘ OPEN o wartości 129 zł oraz produkty od firm Florpak, Symbio i JKS.Fundatorami nagród byli:

SPOŁEM ZAKOPANE SPÓŁKA Z O.O
DH.GRANIT, II PIĘTRO: Wszystko dla Twojego domu. Najbardziej znany sklep z artykułami AGD, z pościelą, z wielkim wyborem porcelany i szkła, z wielkim wyborem garnków, patelni i produktów do kuchni. Polski sklep z tradycjami - DH.Granit
HI Gym , to miejsce, w którym komfortowo i bezpiecznie możesz zrealizować swoje cele treningowe samodzielnie bądź pod opieką wykwalifikowanych trenerów personalnych. Sala siłownia i fitness znajdują się w CH.Szymonek, ul.Chyców Potok 26.
Symbio i JKS. Producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej.Symbio oferuje Państwu szeroką gamę naturalnych produktów najwyższej jakości. rolnictwo ekologiczne oraz naturalna i zdrowa żywność to specjalność Symbio. Nie obce są jej również pojęcia organic food i bio produkty. Zapewnia, że korzystając z ich wiedzy, doświadczenia oraz pasji do tego co robi, tworzy wyjątkowe produkty o niesamowitym smaku i aromacie, które zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby i korzystnie wpłyną na Wasze zdrowie.

REGULAMIN:
Regulamin do pobrania w formacie pdf
 
LISTA MAREK BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROGRAMIE BE FIT-GRAJ W ZIELONE:
Lista do pobranie w formacie pdf.
 wydrukuj dokument   wysij znajomemu   ilosc wyswietlen 1204