Wtorek 28 Marca
Anieli, Kasrota, Soni
tu jesteś:   Strona główna
BE FIT - ostatni tydzień programu!

FINISZUJEMY Z  "BE FIT-GRAJ W ZIELONE"
Zapraszamy do sklepu:
  • SZYMONEK, ul.Chyców Potok 26
Program wspomagają sklepy:
  • Gama Delikatesy, ul.Krupówki 41
  • Gama, 24h, ul.Kościuszki 3
Sklepy te posiadają wybraną ofertę objętą programem Be fit-graj w zielone.


Program Be fit skierowany jest do naszych wszystkich Klientów, którzy pragną poszerzyć swoje doświadczenia z produktami fit, eko, bio oraz dobrą żywnością. Będzie to doskonała okazja, aby zakupy na naszych eko stoiskach dały Państwu dodatkowe korzyści w postaci wspaniałych nagród.
Finał BE FIT to 30 marca 2017.
W tym dniu zakończymy zbieranie Kuponów konkursowych i rozdawanie punktów za produkty biorące udział w programie.
Zgodnie z regulaminem nastąpi przyznanie nagród .
Rozdanie Nagród odbędzie się 9 kwietnia!

Przez 5 tygodni proponujemy wspólną zabawę!
Be fit-graj w zielone!
Każdy tydzień to określona liczba HITÓW Cenowych, wśród których będą też nowości. Oprócz hitów i tygodniowych promocji wyróżniliśmy dla Państwa produkty fit, eko, bio i dobrą żywność znajdujące się już na naszych półkach. Chcemy Was zachęcić do próbowania nowych smaków, do korzystania z całej gamy produktów naturalnych, być może, po które  nie sięgali Państwo dotychczas.
Produkty, które biorą udział w programie premiowane są naklejką. Należy zebrać tylko 6 naklejek i przykleić je na specjalny kupon. Już wtedy stają się Państwo uczestnikami programu.
Dodatkowo przez 5 tygodni, zaczynając od 23 lutego, Państwa zakupy, tylko z Kartami Klienta Społem, powinny przekroczyć kwotę min.300 zł, aby przejść do części finałowej programu.
...a jest o co walczyć!

Fundatorami nagród są:
SPOŁEM ZAKOPANE SPÓŁKA Z O.O
DH.GRANIT, II PIĘTRO: Wszystko dla Twojego domu. Najbardziej znany sklep z artykułami AGD, z pościelą, z wielkim wyborem porcelany i szkła, z wielkim wyborem garnków, patelni i produktów do kuchni. Polski sklep z tradycjami - DH.Granit
HI Gym , to miejsce, w którym komfortowo i bezpiecznie możesz zrealizować swoje cele treningowe samodzielnie bądź pod opieką wykwalifikowanych trenerów personalnych. Sala siłownia i fitness znajdują się w CH.Szymonek, ul.Chyców Potok 26.
Symbio i JKS. Producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej.Symbio oferuje Państwu szeroką gamę naturalnych produktów najwyższej jakości. rolnictwo ekologiczne oraz naturalna i zdrowa żywność to specjalność Symbio. Nie obce są jej również pojęcia organic food i bio produkty. Zapewnia, że korzystając z ich wiedzy, doświadczenia oraz pasji do tego co robi, tworzy wyjątkowe produkty o niesamowitym smaku i aromacie, które zaspokoją wszystkie Państwa potrzeby i korzystnie wpłyną na Wasze zdrowie. 


NASZE NAGRODY to m.in.:
HI GYM:
  • 10 bonów upoważniających do jednorazowego skorzystania z siłowni oraz z analizy składu ciała wraz z konsultacją trenera personalnego.
  • Jeden bon uprawniający do realizacji 3 treningów personalnych.
  • Dwa karnety open, każdy o wartości 129 zł.

Symbio i JKS : Pakiety żywność naturalna, BIO i eko!

DH.GRANIT-SPOŁEM, II PIĘTRO:   KUPONY RABATOWE -70%, -50% do zrealizowania na II piętrze DH.Granit, Kościuszki 3, na specjalistyczne artykuły do gotowania.

REGULAMIN:
Regulamin do pobrania w formacie pdf
 
LISTA MAREK BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROGRAMIE BE FIT-GRAJ W ZIELONE:
Lista do pobranie w formacie pdf.
 wydrukuj dokument   wysij znajomemu   ilosc wyswietlen 348